Hoppa till sidans innehåll

Bemanningsschema


', 

Tider

Kiosk

Speaker

Godisbord

 

Fre 11jan

17-21.00

 

 F 03

1. Katarzyna (p07)

2. Annika R (f04)

3. Ralph (herr)

 

1. Robert (p07)

2. Linda (pf08)

 Magdalena (p08/09)

 

Fre 11 jan

21.00-01.00

 

 F 03

1. Viktor P (herr)

2. Jimmy V (herr)

3. Ralph (herr)

1. Robert (P07)

2. Linda (pf08)

Magdalena (p08/09)

 

Lörd 12 jan

7-11              

 

P 07 

1. Henrik (f04)

2. Katarzyna (p07)

3. Mattias N

1. Lotta P (P07)

2. Tina P (P07)

1. Vilma (f04)

 

 

Lör 12 jan

11-15

 

 P 07

 

 

1. Toja (f04)

2. Adele(f04)

3. Tina B

 

1. Lotta P (P07)

2. Tina P (p07)

1. Robert S ( P 07)

2. Marielle (f04)

 

Lör 12 jan

15-20.00

Herr spelar

1. Olinda (dam)

2. Julia (dam)

3.Angelica (dam)

4. Rebecca (dam)

1. Anna-Lena (p07)

2. Mattias (p04)

1. hugo (p04)

2. Alexander (p04)

 

 

Lör 12 jan

20.00-00.30

Herr spelar

 

1. Tilda (dam)

2. Caroline (dam)

 3.Angelica (dam)

 

1. Anna-Lena (p07)

2. Mattias (p07)

 1. Hugo (p04)

2. Alexander (p04)

 

Söndag 13 jan  7-11

 P 10

1. Petra (P07)

2. Camilla G (PF08)

3. Maria F (P07)

 

1. Lotta (dam)

 

2. Emma 

1. Daniel G (PF08)

 

Sön 13 jan

11-15.00

P 10 

1. Maria (P 07)
2. Camilla G (P07)
3. Lotta ( dam)

1. Caroline (dam)

2. Tilda (dam)

1. Daniel G (PF07)

 

Sön 13 jan 

15.00-19.00      

Dam spelar

1. Rolf (f04)

2. Oliver (herr)

3. Max/ emil

1. Johan I (herr)

2. Rasmus A (herr) 

1. Emil l (herr)

2. Max ( herr)

 

 

Sön 13 jan

19-00.00

Dam spelar

1. Oliver (herr)

2.Mårten(herr)

3. Max/Emil

 

1. Johan I (herr)

 

2. Rasmus A

(herr) 

 

 1. Emil l(herr)

2. Max (herr)

 

 

 

Tider

Kiosk

Speaker

Godisbord

 

Fre 18 jan

17-22

 

 

Herrjunior

 

1. Barbro

2. Monica

3. Annika R 17-20

 

 1. Mårten (herr)

2. Ingela (p08)

1. Sofie(f04) 

2. Nico(f04)

 

 

 


 

     

Lör 19 jan

7-11

 P 06

 

1. Anna E (p07)

2. Ulrika M (P07)

3. Mattias N

 1.Jessica H

2.ingela (p08)

 

Gustav P (herr) 

 

 

Lör 19 jan

11-15

 

 

 P 06

 

1. Mange (P07)

2. Eva (P07)

3. Ingela (P04)

 

 

 1.pontus ( herr)

2. Johan A (herr)

 

 

1. Nea (f04)

2. Amilia (f04)

 

 

 

Lör 19 jan

 

15-18

 F 05

 

1. Rolf (p08)

2. Bodil

3. Anita

 1.pontus (herr)

2. Johan A (herr)

1. Matilda (dam)

2. Emma (dam)

 

 

Lör 19 jan

18-21.30

 

 F 05

 

1. Anton R (herr)

2. Jimmy V (herr)

3. Henrik

 

 1.filip (herr)

2.Andre G (herr)

 

1. Rasmus L (herr)

 

Lörd 19 jan

21-23.30 

 

 F 05

1. Anton R (herr)

2. Fredrik o

3. Henrik

 1.filip (herr)

2. Andre G (herr)

 

 1. Rasmus L (herr)

 

Sön 20 jan

7-10.30

 

 P 08

 

1. Viktor P (herr)

2. Adele (P 09)

3. Katzyna kl 7.40-11

 

 1. Carl-johan

2. Kalle P

1. Matilda (dam)

2. Emma L (dam)

 

Sön 20 jan

10.30-13.30 

P 08

 

 

1. Caroline Å (dam)

2. Sandra (dam)

3. Alice (dam)

1.Emma(dam)

2. Johanna(dam

1. Alexander (p04)

2. Jonathan (P04)

 

Sön 20 jan

13.30-17.30

 

 

 F 04

 

1. Caroline Å (dam) 

2. Sandra (dam) 

3. Alice (dam)

 1.emma(dam)

2.Johanna(dam)

 

 1. Gustav (herr)

 

 

Sön 20 jan

17.30-22.00

 

 F 04

 

1. Tobias M (P 09)

2. Kristina (p04)

3. Fredrik (p04)

 1 jessica

2.Erik

1. Jens (p04)

2. Jonathan (p04)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tider

Kiosk

Speaker

Godisbord

 

Fre 25 jan

17-21

  

P 03

 

1. Barbro

2. Monica

3.Alexander E (Herr)

1. Christian (F04)

2. Jocke ( Herr)

 

1.Marielle (F04) 

 

Fre 25 jan

21-01.00

 

 

 

 P 03

 

 1. Alexander E ( herr)

2. Fredrik O

3. Hampus Y ( herr)

 

1. Jocke ( herr) 

2. Jesper U ( Herr)

 

 

 

 

 

     

 

Lör 26 jan

7-11

 

 

 

 F 06

 

1. Petra (P 07)

2. Adele (p09)

3. HJ ( herr)

1.Christian (F04)

2.Simon (herr)

1. Elin (P 04)

2. Linn (F 04)

 

Lör 26jan

11-15.00

 

 F 06

 

1. Madde R (p07)

2. Tony R (herr)

3. Kevin Rasmusson (herr)

 

1. HJ (herr) 

2. Simon (herr)

 

1. Oskar Rasmusson (P07)

 

Lör 26 jan

15.00-19.00

 P 05

  

1. Bosse E (P07)

2. Ulrika M (P07) 

3. JesperU (herr)

1. Henrik P (Boll o Lek)

2. Stefan j (p09)

1. Liam (herr)  

Lör 26 jan 19-23.00

P 05

1. Barbro U

2. Fredrik O

3.

1. Henrik P (Boll o Lek)

2. Stefan j (p09)

1. Liam (herr)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sön 27 jan

7-11

P 09

 

 

 

 1.Tobias M (p09)

2. Anders (Pf08)

3. Frida (pf08)

1. Ljungdal (herr)

2. Szymon (herr)

9-13

1. Tobias h (p08)

 

Sön 27  jan

11-15

P 09

 

 

 

 

1. Tobias h (p08)

2. Cristoffer (p08)

3. Henrik (p09)

1. Ljungdal (herr)

2. Szymon (herr)

13-17

1. Andre Y (herr)

2. Johan N (herr)

 

Sön 27 jan

15-19.00

 

 P 04

1. Birgitta (P07)

2. Ebba(dam)

3. Linn (dam) 

1. Roth ( herr)

2. Sebbe(herr)

17-21

1. Andre Y (herr)

2. Johan N (herr)

 

 Sönd 27 jan 

19-21.00

 P 04

1. Ebba (dam)

2. Linn (dam)

3. Jimmy (herr)

 

1. Roth ( herr)

2. Sebbe ( herr)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uppdaterad: 26 JAN 2018 12:41 Skribent: Pernilla Andersson

________________________

OBS!

Välj HARLÖSA IF som din

favoritförening när du spelar

Svenska Spel!

__________________________

 

Postadress:
Harlösa IF - Fotboll
Industrivägen 16
24165 Harlösa

Besöksadress:
Industrivägen 16
24165 Harlösa

Kontakt:
Tel: 04661495
Fax: 04661579
E-post: This is a mailto link

Se all info