Hoppa till sidans innehåll

Bemanningsschema


 

Tider/

Spelande lag

Kiosk/

Servering

Speaker

Godisbord

Fre 7 jan

17-21

P2009

1. Christoffer Wressmark(P09) 

2.

3.

1.Stefan Jönsson (P09)

2.Jonas Åkerman (P13)

1.Roger Månsson (P09)

2.

Fre 7 jan

21-01

P2009

1.

2.

3.

1.Stefan Jönsson (P09)

2.Jonas Åkerman (P13)

1.Roger Månsson (P09)

2.

Lör 8 jan

7-11

P2010

1.Camlla Granelli

2.Thomas Leveau

3.

1.Jonas Åkerman (P09)

2.

1.Daniel Granelli

2. 

Börja kl:09.00 

Lör 8 jan

11-15

1.Petra Ludin (P07)

2.Ulrika Möllerstedt ( P07)

3.

1.

2.

1.Alexander Nilsson

2. Måns Hallström (P07)                

    

Lör 8 jan

15-19

Dam

1.

2.

3.

1.

2.

1.

2.

Lör 8 jan

19-01

Dam

1.Tobias Melin

2.

3.

1.

2.

1.

2.

Sön 9 jan

7-11

F2012

1.Katarzyna Persson (f07)

2.

3.

1.Jonas Åkerman (F12)

2.

1.Theodor Åkerman (P09)

2.

Börja kl:09.00

Sön 9 jan

11-15

1.

2.

3.

1.Jonas Åkerman (F12)

2.

1.Jessica     Nilsson

2.

Sön 9 jan

15-19

P2006

1.Anna Evaldsson (P07)

2.Ulrika Möllerstedt (P07)

3.

1.

2.

1.

2.

Sön 9 jan

19-01

P2006

1.Tobias Melin

2.Bosse Evaldsson (P07)

3.

1.

2.

1.

2.

 

 

Tider/

Spelande lag

Kiosk/

Servering

Speaker

Godisbord

Fre 14 jan

17-21

F2009

1.Frida Hansson

2.Anders Hansson

3.Angelica (P09)

1.

2.

1.Lowe Hansson (P07)

2.Henry Hansson (P09)

Fre 14 jan

21-01

F2009

1.

2.

3.

1.

2.

1.

2.

Lör 15 jan

7-11

P2013

1.

2.

3.

1.

2.

1.Anna Karlström Edlund (2014)

2.Camilla Nilsson (2014)

Börja kl:09.00

Lör 15 jan

11-15

1.Malin Leveau

2.Jonatan Frisk 

3.Caroline Frisk

1.

2.

1.Anna Karlström Edlund (2014)

2.Camilla Nilsson (2014)

Lör 15 jan

15-19

Herr

1.

2.

3.

1.Tobias Hall (P06)

2.

1.

2.

Lör 15 jan

19-01

Herr

1.Tobias Melin

2.

3.

1.

2.

1.

2.

Sön 16 jan

7-11

P2016

1. 

2.

3.

1.Göran Hjelm (F10)

2.

1.Therese Johansson

2. Therese (Man)

Börja kl: 09.00

Sön 16 jan

11-15

1. Thomas Leveau (F11-13)

2.Malin Leveau (F11-13)

3.

1.

2.

1.Johanna Andersson (F11)

2.Alexander Lindqvist (F11)

Sön 16 jan

15-19

F2011

1.Ewa-Marie Nilsson (F11-13)

2.Johan Andersson (F11-13)

3.

1.

2.

1.Freja Hjelm (F10)

2.

Sön 16 jan

19-01

F2011

1.Tobias Melin

2.

3.

1.

2.

1.

2.

 

Tider/

Spelande lag

Kiosk/

Servering

Speaker

Godisbord

Fre 21 jan

17-21

P2008

1.Blanche Engberg (P09)

2.

3.

1.Tobias Hall (P08)

2.

1.

2.

Fre 21 jan

21-01

1.

2.

3.

1.

2.

1.

2.

Lör 22 jan

7-11

F2015

1.Henrik Hellner (P09)

2.

3.

1.

2.

1.

2.

Börja kl:09.00

Lör 22 jan

11-15

1.

2.

3

1.

2.

1.

2.

Lör 22 jan

15-19

P2007

1.Katarzyna Persson (F07)

2.

3.

1.Henrik       Pihlemark (P07)

2.

1.

2.

Lör 22 jan

19-01

P2007

1.

2.

3.

1.Henrik Pihlemark (P07)

2.

1.

2.

Sön 23 jan

7-12

P2015

1.Henrik Hellner (P09)

2.

3.

1.

2.

3.

1.

2.

Börja kl: 09.00

Sön 23 jan

12-16

P2015

1.

2.

3.

1.

2.

3.

1.

2.

 

Uppdaterad: 01 DEC 2021 15:47 Skribent: Annika Hemming

________________________

OBS!

Välj HARLÖSA IF som din

favoritförening när du spelar

Svenska Spel!

__________________________

 

Postadress:
Harlösa IF - Fotboll
Industrivägen 16
24165 Harlösa

Besöksadress:
Industrivägen 16
24165 Harlösa

Kontakt:
Tel: 04661495
E-post: This is a mailto link...

Se all info